Приймаємо нові проєкти на II квартал 2026 — старт за 5 робочих днів 19 років практики · 500+ сайтів у власній базі для лінкбілдингу Безкоштовний експрес-аудит за 24 години — звіт у Telegram SEO + Розробка + Реклама під ключ · прозорі звіти щомісяця
Залишити заявку
← На статті
СТАТТІ

Американські підлітки користуються Facebook частіше за Twitter

Автор
1 хв читання

12- і 17-річні підлітки багато часу проводять у Facebook, а ось Twitter серед них менш популярний.

І згідно з дослідженнями Pew Internet Project, загалом у своїх блогах підлітки пишуть уже не так багато, як раніше.

Однак Twitter теж став популярнішим, особливо серед дівчат-старшокласниць (17–18 років). Такі дані двох телефонних опитувань, проведених у вересні 2009 року в США. У першому випадку опитували підлітків 12–17 років, у другому — дорослих молодих людей старших за 18.

З’ясувалося, що загалом в обох групах інтерес до блогінгу впав на 50% порівняно з 2006 роком, коли 28% молоді 18–29 років і підлітків писали в блоги. Восени 2009 ця цифра становила 15% людей понад 18 і 14% підлітків. Цифри впали дуже стрімко, особливо якщо врахувати, що за цей період кількість користувачів старших 30 років, які ведуть особисті блоги, зросла з 7% до 11%. Дослідники вважають, що число блогерів знизилося через міграцію користувачів з MySpace (де блог користувача відігравав значну роль) у Facebook, де блоги не такі важливі. З’ясувалося, що лише 8% підлітків, які користуються інтернетом, користувалися Twitter хоч раз. Що особливо дивно, адже традиційно підлітки першими освоюють будь-який новий сервіс в інтернеті.

Можливо, теперішні підлітки почнуть використовувати Twitter і активно вести блоги, коли перейдуть у наступну вікову категорію. Адже блогінг, на відміну від спілкування за допомогою сервісів миттєвих повідомлень, передбачає вираження серйозніших ідей і формулювань, ніж у дружньому спілкуванні через Facebook.

Автор блогу GoodWeb.